ייעוץ בתעשיית הפארמה והביוטק

 

 

"פרויקט הוא פרויקט הוא פרויקט", יאמרו רבים, וכאמירה כללית זו אמירה נכונה. ישנם מספר כללי אצבע ומתודולוגיות שרלוונטיות לכל פרויקט, באשר הוא, ללא קשר לסוג הפרויקט ולתעשייה אליה הוא משתייך.

יחד עם זאת, פרויקט המצוי בליבת התעשיה הפרמצבטית והביוטק, ובייחוד פרויקט פיתוח תרופה או מוצר רפואי, שונה במרכיבים רבים מפרויקטי תוכנה / בניה / פרויקטים הנדסיים.

המינוחים הרבים הייחודיים לתעשיית הביוטק, הרגולציה "הנושכת", הטכנולוגיות השונות והמדע המורכב - כל אלו יוצרים סביבת עבודה ייחודית ומורכבת המצריכה התייחסות שונה לחלוטין כאשר מתיימרים לנהל בה פרויקטי פיתוח.

 

במדיקן קונסלטינג פותחו התאמות למתודולוגיות עבודה המקובלות בעולם ניהול הפרויקטים אשר לא באו לידי ביטוי בתעשיית הביוטק עקב "חוסר רלוונטיות". עם זאת, יש לציין כי לכל חברה ובפרויקטים מתחומים שונים (אונקולוגיה / דרמטולוגיה / נוירולוגיה וכ') יש לבצע התאמות נוספות בסגנון הניהול ובבניית שגרת ניהול הפרויקט ובכך מדיקן קונסלטינג מביאה את הידע המקצועי הרלוונטי ליישום ומכאן קצרה הדרך לייעול משמעותי לעומת התהליכים לפיהם פעלו קודם לכן.

 

פרויקטי פיתוח אינובטיביים (תרופות אתיות) הינם בעלי מורכבות גדולה מאוד, ובין פרויקט לפרויקט שונות גדולה מאוד.

צוותי פיתוח גדולים מדיסיפלינות רבות מעורבים בכל פרויקט ועל כן יש ליצור "שפה משותפת" וברורה בין אנשי המקצוע השונים ולייצר תשתית ראויה לניהול יעיל של הפרויקט.

 

ניהול פרויקט פרמצבטי, ובמיוחד ניהול פרויקט פיתוח תרופה באופן יעיל הינו מפתח להשגת יעדי החברה המפתחת והגדלת הערך של החברה, בין אם בשוק הציבורי (חברה הנסחרת בבורסה) ובין אם בשוק הפרטי כאשר יש צורך בגיוס כספים או שת"פ / מיזוג עם חברה בינלאומית גדולה.

 

מנהל פרויקט פרמצבטי הוא פונקציה הכרחית להצלחת הפרויקט. שילוב של ידע מקצועי בתהליכי הפיתוח עם הבנה מדעית לגבי המוצר, מעלה משמעותית את סיכויי ההצלחה בפרויקטי פיתוח תרופה ובפרויקטים פרמצבטיים בכלל.

 

 

 

מפתחים מוצר בחברת ביוטק?   פנו אלינו

 

מדיקן קונסלטינג הינה חברה ייחודית בישראל המספקת שירותי ייעוץ בתחום ניהול הפרויקטים בתעשיה הפרמצבטית באופן ייסודי ואיכותי בפן התפעולי.

מדיקן קונסלטינג עובדת עם חברות פרמצבטיות וביוטק רבות ומביאה ערך רב על ידי קיצור לוחות זמנים בפרויקטים ומציאת פתרונות יצירתיים יחד עם צוותי הפרויקטים על מנת לחסוך בזמן ובכסף מבלי לפגוע באיכות הפיתוח.

פרויקט פארמה

© 2014-2017 created by MediCan Consulting

  • LinkedIn App Icon