ייעוץ בחברות ביוטכנולוגיה

 

 

פרויקט פארמה וכן פרויקט פיתוח תרופה קלאסי, שונים במעט מפרויקטי פיתוח בחברות ביוטכנולוגיה. על אף שהשונות אינה גדולה, בפרויקטי ביוטכנולוגיה קיים לעיתים צורך בדיסיפלינות נוספות, שונות באופיין ומצריכות התייחסות, בין אם בפן האנושי ובין אם בפן התהליכי של ביוקטליזה, ייצור נוגדנים, תהליכי תסיסה ועוד.

 

גם בפרויקטים אלו, מדיקן קונסלטינג מובילה בתחום הייעוץ והעשייה האופרטיבית ונותנת מענה מדוייק לצורך, כך שתהליכים מורכבים ויחסי עבודה "מסובכים", הופכים פשוטים עם הגדרת תהליכים יעילה וניהול עבודה נכון.

 

ניהול נכון של פרויקט פיתוח תרופה באופן יעיל הינו מפתח להשגת יעדי החברה המפתחת והגדלת הערך של החברה, בין אם בשוק הציבורי (חברה הנסחרת בבורסה) ובין אם בשוק הפרטי כאשר יש צורך בגיוס כספים או שת"פ / מיזוג עם חברה בינלאומית גדולה.

 

מנהל הפרויקט (PMO) הוא פונקציה הכרחית להצלחת הפרויקט. שילוב הידע המקצועי בתהליכי הפיתוח עם הבנה מדעית לגבי המוצר, מעלה משמעותית את סיכויי ההצלחה בפרויקטי פיתוח ביוטכנולוגיים.

 

 

 

מפתחים מוצר בחברת ביוטק?   נשמח לסייע

 

מדיקן קונסלטינג הינה חברה ייחודית בישראל המספקת שירותי ייעוץ בתחום ניהול הפרויקטים בתעשיה הפרמצבטית וכן בתעשיית הביוטכנולוגיה, באופן ייסודי ואיכותי בפן התפעולי.

בפגישת היכרות נוכל להבין את הצורך ולהציע מרחב פתרונות אפשריים מחוץ לקופסה, וכן, חלק גם בתוכה, כל עוד הם מתאימים ומביאים ערך לחברתכם.

פרויקט ביוטק

© 2014-2017 created by MediCan Consulting

  • LinkedIn App Icon