אודות

 

 

מדיקן קונסלטינג מספקת מענה ייחודי בפרויקטים בביוטק ופרויקטים בחברות פארמה.

היועצים של מדיקן קונסלטינג מתמחים בניהול פרויקטים פרמצבטיים. ככלל, העובדים בחברה בעלי תארים בהצטיינות מאוניברסיטאות מובילות, הינם בעלי רקע וניסיון בתעשיה, מקצועיים ומסורים לעבודה בסביבה מרובת דיסיפלינות וממשקים, וכן בעלי יחסי אנוש מצויינים - דבר מחייב כל מנהל פרויקט ו - PMO מצליח.

 

יש לנו ניסיון רב בניהול פרויקטי פיתוח תרופות ופרויקטים שונים בתעשייה הפרמצבטית והביוטק, המשלבים מגוון רחב של דיסיפלינות ואילוצים רבים הנובעים ממורכבות הפרויקט בדומיין הפיתוח הרפואי.

 

אנו כאן בכדי לספק ללקוחותינו את הנדרש להשגת ייעדי הפרויקט באופן יעיל, בסביבה מוכוונת פרויקטים.

 

מדוע מדיקן קונסלטינג?

 

חברות רבות בתעשיה הפרמצבטית והביוטק מתמודדות עם קשיים יחודיים במהלך פיתוח מוצר פרמצבטי, בין אם מדובר בעומס עבודה משמעותי לפרקי זמן קצובים, חוסר במשאבים וזמינות כח אדם או מחסור בפונקציות חיוניות משום אילוצי גודל החברה ועל כן זקוקים למומחים שיתנו מענה יעיל ונקודתי או מתמשך.

לכן אנו כאן - נסייע לכם לקצר את משך הפרויקט ולעבוד באופן ממוקד ויעיל ובכך אנו מצמצמים משמעותית את הסיכונים והסיכוי לטעויות. בכך אנו מביאים לחיסכון בהוצאות מיותרות ומבטיחים הכנסות מוקדם יותר.

 

יש לנו את הידע, היכולות, היצירתיות והיוזמה להביא הצלחה רבה יותר בניהול הפרויקטים אצל לקוחותינו.

 

ניהול פרויקטים פרמצבטיים, ייעוץ בפיתוח תרופות, תכנון תהליכי פיתוח עסקי בביוטק, קביעת מדדי ביצוע לחברות פרמצבטיות, ביוטכנולוגיה ומדיקל דיוויס, סדנאות לצוותי פרויקטים, קורסי ניהול פרויקטים בתעשית הביוטק ומתן שירותי PMO בביוטק - זה אנחנו.

 

הערכים שלנו

 

הערכים שלנו הם אלו המכתיבים את פעולותינו ומשפיעים על הדרך בה אנו מספקים שרותים ללקוחותינו.

אנחנו מוכווני תוצאות, ובכך אנו מונעים על ידי הרצון לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר ולענות על צרכיי ניהול הפרויקטים בארגון.

אנו שואפים לפעול בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה, כבוד ומקצועיות תוך שיתוף פעולה והובלת תהליכים ופעילויות בדרך להצלחה.

 

ייעוץ פארמה

© 2014-2017 created by MediCan Consulting

  • LinkedIn App Icon